sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Reklamačný poriadok/Výmena a vrátenie

Reklamácia

Reklamácia tovaru bude vybavená podľa zákona do 30 dní od obdržania reklamovaného tovaru spolu s faktúrou (paragónom), na ktorú uveďte čo reklamujete. Je vhodné použiť R E K L A M A Č N Ý F O R M U L Á R, ktorý je k stiahnutiu na hlavnej stránke eshope (v ľavej časti níže )

Zákazníkovi bude do 30 dní zaslaný opravený alebo vymenený tovar, popr. vrátené peniaze na bankový účet.

Tovar na reklamáciu zasielajte čisté. Zabaľte do vhodného obalu. Dopravca neručí za zle zabalené zásielky a výrobca neuzná záruku u tovaru poškodeného pri preprave.

 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Kupujúci má právo do 14 dní od prevzatia tovaru na jeho vrátenie bez udania dôvodu. Tovar musí byť vrátený v nepoškodenom stave, bez známok používania a so všetkými visačkami. Zároveň musí byť priložená faktúra alebo kópie paragónu a na nej uvedené, na aké číslo účtu chcete vrátiť peniaze.

Na vrátenie peňazí má predávajúci 14 dní od doručenia zásielky.

Po doručení vráteného tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) predávajúcemu, bude kupujúcemu vrátená zaplatená cena.

V prípade vrátenia len časti vecí z faktúry bude poštovné odpočítané v prípade, že suma za ponechanej tovar je nižšia ako 80€. Objemové a vernostné zľavy budú znížené o čiastku za vrátený tovar.

Kupujúci, ktorý odstúpil od zmluvy, je povinný vrátiť predávajúcemu tovar do 14 dní od odstúpenia od zmluvy predávajúcemu. Kupujúci nesie náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu, a to aj v tom prípade, keď tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu poštou.

 

Výmena tovaru

V prípade, že tovar chcete vymeniť, je nutné ho zaslať späť spoločne s kópiou faktúry do 14 dní od prevzatia zásielky. Priložiť do zásielky s tovarom informáciu, že sa jedná o výmenu za akú veľkosť a tovar chcete vymeniť. Informácie postačí pripísať na priloženú kópiu faktúry alebo využiť formulár, ktorý nájdete nižšie. Tovar musí byť vrátený v nepoškodenom stave, bez známok používania a so všetkými visačkami.

Zásielku zasielajte poštou či iným miestnym dopravcom na spätnú adresu Bundicky.sk - SportOVA, Pavlovova 44, 700 30 Ostrava alebo cez Zásielkovňu.

Tovar, ktorý vraciate späť NEPREDKLADAJTE NA DOBIERKU. Takto došlá zásielka nebude prijatá.

 

Ako vrátiť tovar cez Zásielkovňa.sk?

1. Zásielku prinesiete na výdajné miesto Zásielkovňa a nadiktujete identifikátor ID 914 426 15 obsluhe.

 

● Práva a povinnosti predávajúceho

Predávajúci má povinnosť vybaviť záväznú objednávku a odoslať objednaný tovar na uvedenú dodaciu adresu. Neoddeliteľnou súčasťou zásielky je aj faktúra (paragon) na zakúpený tovar.

Všetky osobné údaje poskytnuté pri registrácii sú dôverné a nemožno ich využiť na iné účely.
Predávajúci má právo odmietnuť objednávku, ak kupujúci opakovane nesplní svoj záväzok odobrať tovar a zaplatiť kúpnu cenu.

Predávajúci má právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy (záväznej objednávky) v prípade, že nie je tovar skladom a nedohodne sa s kupujúcim na inej objednávke.

 

Na stiahnutie

R E K L A M A Č N Ý F O R M U L Á R

Formulár pre výmenu a vrátenie tovaru

chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.