Reklamačný poriadok/Výmena a vrátenie

  • Reklamácia

 

Reklamácia tovaru bude vybavená podľa zákona do 30 dní od obdržania reklamovaného tovaru spolu s faktúrou (paragónom), na ktorú uveďte čo reklamujete. Je vhodné použiť Reklamačný formulár, ktorý je k stiahnutiu na hlavnej stránke eshope (v ľavej časti níže ) 

Zákazníkovi bude do 30 dní zaslaný opravený alebo vymenený tovar, popr. vrátené peniaze na bankový účet.

Tovar na reklamáciu zasielajte čisté. Zabaľte do vhodného obalu. Dopravca neručí za zle zabalené zásielky a výrobca neuzná záruku u tovaru poškodeného pri preprave.

 

  • Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

Kupujúci má právo do 14 dní od prevzatia tovaru na jeho vrátenie bez udania dôvodu. Tovar musí byť vrátený v nepoškodenom stave, bez známok používania a so všetkými visačkami. Zároveň musí byť priložená faktúra alebo kópie paragónu a na nej uvedené, na aké číslo účtu chcete vrátiť peniaze.

Na vrátenie peňazí má predávajúci 14 dní od doručenia zásielky. 

Po doručení vráteného tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) predávajúcemu, bude kupujúcemu vrátená zaplatená cena.

V prípade vrátenia len časti vecí z faktúry bude poštovné odpočítané v prípade, že suma za ponechanej tovar je nižšia ako 80€. Objemové a vernostné zľavy budú znížené o čiastku za vrátený tovar.

Kupujúci, ktorý odstúpil od zmluvy, je povinný vrátiť predávajúcemu tovar do 14 dní od odstúpenia od zmluvy predávajúcemu. Kupujúci nesie náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu, a to aj v tom prípade, keď tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu poštou.

 

  • Výmena tovaru

 

V prípade, že tovar chcete vymeniť, je nutné ho zaslať späť spoločne s kópiou faktúry do 14 dní od prevzatia zásielky. Priložiť do zásielky s tovarom informáciu, že sa jedná o výmenu za akú veľkosť a tovar chcete vymeniť. Informácie postačí pripísať na priloženú kópiu faktúry alebo môžete využiť formulár FORMULÁR PRE VÝMENU _ VRÁTENIE TOVARU, ktorý nájdete i nižšie. Tovar musí byť vrátený v nepoškodenom stave, bez známok používania a so všetkými visačkami.
 
 
Adresa pre vrátenie, výmenu a reklamáciu tovaru:
 
Frogman s.r.o. - 10282
Detašované pracovisko - Sihoť
P.O.BOX 901
911 01 Trenčín
 
Je možné zasílat zásilky pouze přes Slovenskou poštu 

 

Tovar, ktorý vraciate späť NEPREDKLADAJTE NA DOBIERKU. Takto došlá zásielka nebude prijatá. 

 

 

●  Práva a povinnosti predávajúceho

Predávajúci má povinnosť vybaviť záväznú objednávku a odoslať objednaný tovar na uvedenú dodaciu adresu. Neoddeliteľnou súčasťou zásielky je aj faktúra (paragon) na zakúpený tovar.

Všetky osobné údaje poskytnuté pri registrácii sú dôverné a nemožno ich využiť na iné účely.
Predávajúci má právo odmietnuť objednávku, ak kupujúci opakovane nesplní svoj záväzok odobrať tovar a zaplatiť kúpnu cenu.

Predávajúci má právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy (záväznej objednávky) v prípade, že nie je tovar skladom a nedohodne sa s kupujúcim na inej objednávke.

 

  • Na stiahnutie

 

Reklamačný formulár

FORMULÁR PRE VÝMENU _ VRÁTENIE TOVARU

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.