LEGO® Wear kvalitné materiály

  • Čo je to LEGO Tec?

 

LEGO Tec je naša funkčná kolekcia vrchného oblečenia s veľkým množstvom vyvýšených detailov, ktoré vášmu dieťaťu udržujú v teple a suchu počas celého zimného obdobia.

Najlepšie materiály boli použité na vytvorenie tejto kolekcie. Tkaniny boli vybrané manuálne, aby bola zaistená vysoká odolnosť a jedinečná stabilita farieb. Funkcie a pohodlie sú kľúčovým faktorom a upravili sme všetky chyby, čo znamená, že oblečenie perfektne padne a poskytuje vám pri prehrávaní vynikajúcu voľnosť pohybu.

 

  • Kolekcia LEGO Tec ponúka 3 funkčné vrchné oblečenie

 

Kompletný program obsahujúci bundy, lyžiarske pančuchy, kombinézy, fleece, lyžiarske svetre, Softshellu, lyžiarske spodné prádlo a široký sortiment doplnkov, všetko v jasných, silných a atraktívnych farbách. Program LEGO Tec má všetko čo potrebuje počas zimnej sezóny.

 

_X4A9331

LEGO Tec PLAY

Play je našou vysoko funkčné oblečenie, vyrobené v obvyklej trvanlivé kvalite s množstvom skvelých vlastností. Navrhnuté v pestrých farbách a tlačených tkaninách. PLAY je univerzálna rada vhodná pre všetky druhy outdoorových zimných aktivít na snehu alebo na ihrisku, takže deti sa pohybovať bezpečnosti a bez obmedzenia

 

 

LEGO Tec EXPLORE

EXPLORE, je navrhnutý tak, bez toho aby bola ohrozená kvalita. EXPLORE je exkluzívny, odolný rad v klasických farbách a s umelou kožušinou na kapucni .. Vyrába sa vo vysoko odolné tkanine odolné proti oteru, ktorá presahuje 100 000 rubin. Ako výstuž na kolená a na zadnej časti sa používa dvojitá tkanina. Počas zimy je tento rad ideálny pre každé dieťa, ktoré chce preskúmať svet.

_X4A8426

 

 

_X4A0716

LEGO Tec SNOW

SNOW je vytvorený pre deti, ktoré milujú byť aktívny a hrať sa v snehu. SNOW je ideálnou voľbou pre zimné športy na horách a obsahuje všetky príslušné funkcie potrebné pre lyžovanie. Materiál je mimoriadne mäkký a pružný a zabezpečuje voľný pohyb na svahoch. PU membrána s vodným stĺpcom 10 000 mm udržuje dieťa v suchu po celý deň.

 

100% wind- and waterproof

LEGO Tec je 100% vetruodolný a vodotesný (10 000 mm vodný stĺpec) a má podlepené švy. Navyše je priedušný, čo znamená, že telesná para sa ľahko odvádza z tela. To samozrejme podporuje aktívnu hru a umožňuje dieťaťu zostať suché oveľa dlhšie.

Windproof

 

1000x1000x0_412e72d13824d8792afb8f28fe4c4433
 
Skvelé funkcie
 

LEGO Tec má mnoho vynikajúcich funkčných detailov. Pre mladšie deti majú kombinézy extra dlhé zipsy, čo deťom uľahčuje obliekanie a vyzliekanie. Ďalšie obloženie fleece okolo sedu, preto dieťa zostáva teplé, aj keď dieťa sedí v snehu. Všetky bundy a kombinézy majú špeciálne bezpečnostné oddeľovací sponu, kde možno upevniť rukavice a palčiaky .. Týmto spôsobom sú rukavice vždy blízko a nestratíte sa. Vonkajšie vrecko na skipas je štandardom všetkých búnd a kombinének. Vždy sa snažíme vyvíjať a vytvárať optimálne produkty v prospech detí a ich rodičov.

 

 

 
 
Bezpečnosť
 

V každom produkte LEGO Tec je integrovaný vysoký stupeň bezpečnosti, a preto vaše dieťa môže bezpečne hrať pri nosení výrobkov LEGO Tec. Všetky kapucňa sú oddeliteľné a ak je náhodou dieťa zachytené napríklad na vetve, kapucňa sa okamžite uvoľní. Kapucňa je upevnená na gombíku, ktorá bola navrhnutá tak, aby sa okamžite uvoľnila, pokiaľ je vystavená ťahanie.

V oblasti kapucne a krku nenájdete žiadne struny alebo slučky. Všetky ostatné struny sú integrované v uzavretom systéme a látkovú vrstvu nad reťazec znamená, že neexistujú žiadne voľné reťazce v akomkoľvek produkte LEGO Tec.

Bezpečnostné odtrhovacie spona na rukávoch búnd a kombinéz pre rukavice a palčiaky sa uvoľňuje, keď sú ťahané palčiaky - zníženie rizika nehôd.

Všetky reflektory sú 3M Scotchlite reflektory, ktoré sú najlepšie na trhu, takže dieťa je vidieť v tme.