Converse-z akého materiálu?

0tq5YDDJ-267_14818

 

 • Ako je All Star vyrobená: Vulkanizovaná

  V procese vulkanizované topánky Converse sú mäkké biele gumové časti podrážok topánky pripevnené k hornej časti topánky predtým než je kaučuk vytvrdený. S pripojenými podošvy musi byť celá obuv zahriata v vulkanizačné peci. Bota je ohriata na cca 170˚C - je cez 300˚F! Teplo potrebné k vulkanizácii gumových podešve môže zmršťovať nylonové a polyesterové tkaniny. Converse All Stars musia byť vyrobené z tepelne odolných materiálov ako je sušienka a bavlnená plátno s kovovým hardwarem. K obmedzeniu materiálových možností konštruktérov obuvi, takže musí byť kreativní!

 

 • Converse All Stars Assembly:
  Converse All Star je dvojitá obalová obuv. Prvá operácia spočíva v lepení a orezávaní častí krytu špičky. Horná časť obdrží predbežný zábal pred pripevnením gumovej podrážky. Predběžná obálka je tenká vrstva gumy, ktorá je dostatočne vysoká na pokrytie hornej časti, ktorá sa rozprestiera okolo dolného okraja hornej časti. Po predběžnom obložení a podšívke sú pripevnené vonkajšie obaly a konečná operácia pripevnené texturovanou páskou a zadnou časťou "SPZ". Tieto časti pokrývajú švy vonkajšieho obalu.

 

 • Čo je gumová podrážka z gumy?

  Podrážka z gumy je zvyčajne zavedená do športových obuvi vyvinutých pre vnútorné športové športy, ako squash, badminton a tenis. Existujú niektoré výhody gumových podrážok:

  1) Guma nezanecháva stopy na tvrdom povrchu.

  2) Pryž sa pri pohybe zahrieva a dodáva tak lepšiu priľnavosť.

  3) Je to prírodný kaučuk, na rozdiel od syntetických moze byť vulkanizovaná.

  4) Obvykle je žlutohnědá nebo hnedá farba.

 

 • Ako môžem verifikovať pôvodné produkty spoločnosti Converse?

  Spoločnosť Converse si uvedomuje, že na trhu existujú falšované produkty a snaží sa odstrániť túto otázku. Ak spoločnosť Converse nebo spoločnosť autorizovaná spoločnosťou Converse neposkytla produkt spoločnosti Converse, spoločnosť Converse nemôže riešiť konkrétne otázky týkajúce sa pravosti produktu. Ak si myslíte, že ste si zakúpili vyfakturovaný alebo neautorizovaný produkt Converse, kontaktujte prosím predajcu a vyriešte svoj problém s ním.

                                                                                        
       

 • Poznámka: Návrhy iniciované prostredníctvom spoločnosti Converse nebudou prijaté, ak sa považuje za zapečené. Nákup produktov od neautorizovaných predajcov, neoprávnených webových stránok alebo aukčných webových stránok sa vykonáva na vlastnú hrozbu. Dávajte pozor na webové stránky, ktoré ponúkajú značné zľavy, o predčasnom predaji tovaru, alebo výrobky, ktoré sa nepredávajú v inom mieste.